و.ل.ن.ت.ا.ی.ن!

     دو هفته ایی میشود که شاگردام درگیر راست و ریست کردن هدیه های و.ل.ن.ت.ا.ی.ن! شان هستند. حالا ما هم هر چه نصیحت در چنته مان داشتیم رو کردیم، ولی خودمان ماندیم و نصیحتهای دهه هفتادمان متفکرو آنها هر روز بهتر از دیروز مشغول کارشاناز خود راضی! و با توجه به رشته شان(گرافیک)، بابت ساخت جعبه های قرمز قلب قلبی خیلی خوشگلشان و همینطور کارت تبریک و وسایل تزئینی داخل جعبه و کادو و .....اینا؛ حسابی سلیقه بخرج داده اند؛ که از شما چه پنهان دل ما هم بد جور میخواستناراحت.(حتما می گویید که تو را چه به این لوس بازی ها؟! )   

    و اینطور شد که ما هم خواستیم از جوانان همیشه در صحنه عقب نمانیم، جو گیر شده، قاطی این جنگولکبازی های (از اصطلاحات همسرگرام! که وروجک بدجور دوست دارد بداند یعنی چه؟) دختران ١٧، ١٨ ساله شدیمنیشخند،البته تشویقهای شاگردان هم بی تاثیر نبود! که همسرگرام ما را قال گذاشت!

   با وروجک نقشه ها کشیده بودیم و برنامه ریزی کرده بودیم که برای هانی جشن و.ل.ن.ت.ا.ی.ن!قلب بگیریم . کیک قرمز قلبی و شکلات قلب و گل رز و کارت تبریک و کادو و ..... بخریم و به سفارش وروجک برای شام هم لازانیا لازانیا لازانیا لازانیا! با دیالوگ گارفیلد! و ژله درست کنیم و تدارک یک جشن کوچک را ببینیم و هانی رو به بهانه پفک خریدن بفرستیم دنبال نخودسیاهزبان! و چراغهای خانه را خاموش کنیم و فشفشه ها را آماده، منتظر باز شدن در باشیم!!! که این همسرگرام همه کاسه کوزه هامان را بهم ریخت و گذاشت رفت تهراندل شکسته! ما ماندیم و دماغ سوخته مانافسوس و پز دادن شاگردانمان بابت هدیه های دریافتیشان!

پ.ن: قال الصادق(ع) : العبد کلما ازداد للنساء حبا ازداد فی الایمان فضلاً.

هر چه محبت همسر در قلب بنده زیادتر شود، فضیلت ایمانش زیادتر گردد.

/ 5 نظر / 45 بازدید
الهدی

سلام وای این حدیث رو بدیم با طلاکاری بنویسند بزنیم یه جایی رو دیوار خونه هامون که همسران عزیز دل , روزی شصت بار ببینند[نیشخند] بمیرم چه دماخی سوخته ازت!!!خوب قضاش رو به جا بیار هر وقت برگشتن..... خداییش ها این جنگولکبازی ها بهت نمیاد اونم تو روز ولنتاین اوه اوه[ابرو] قشنگ بذار شب ولادت حضرت رسول یه جشنی بگیر حسابی بعدش از کادو و فشفشه و ...هم عکس بگیر برو به شاگردات نشون بده.

بابای محمد مهدی

بابا خیلی مخلصیم! من اگه می دونستم، تهران رفتن رو کنسل می کردم. ما همینجوریش هم ازداد حبا داریم خدمتتون!!

سوده ط

اشکال نداره!الاعمال بالنیات...اونی که باید می دیده مطمئنا دیده...ما هم از این گرفتاری ها کم نداشته ایم...خدا قبول کنه[پلک]

سوده ط

کامنت دونی را تاییدی کن خواهر!روانی کم نیست که!

فرزاد

من جای شما بودم شاگرداتونو نصیحت نمیکردم میزدم تو دهنشون دیگه امر به معروف و نهی از منکر با زبون خوش فایده نداره باید با زور اجراش کرد میدونید که امر به معروف و نهی از منکر اگه با ملایمت جواب نده و احتمال بدی با زور جواب بده, واجبه که با زور اعمال کنی... نگید که با زور هم جواب نمیده که میده[نیشخند]