مهمان ناخوانده!!

   این استرسهای عاطفی چند روزه کار خودش را کرد!! ویروس هرپس خودش رامهمان لبمان کرد! این ویروس لعنتی از ١٧، ١٨ سالگی خودش را سربار ما کرده و خیال کوتاه آمدن هم ندارد! البته چند سالی ست خیلی کم (سالی یکی، دو بار) آن هم خیلی کوچک، خودش را نشان میدهد! البته با پیشگیریهایی که همسرگرام یادمان داده، که بینهایت مدیونشان شده ایم! اوایل ماهی یکبار مجبور به تحملش بودیم مخصوصا فصل سرما. همیشه استرس این را داشتیم که اگر روز عقد یا عروسی تبخال بزنیم کجا برویم خودمان را سر به نیست کنیم!

   حالا دو روز است با یک لب بینهایت ورم کرده و درد و سوزش فراوان، خود را در خانه حبس کرده ایم! اینقدر که از این وضعیت متنفریم از هیچ چیز دیگر بدمان نمی آید! (شکلک منم که حساس!) مانده ایم فردا در مدرسه چطور  ٨ ساعت، ماسک تحمل کنیم!؟ در این وضعیت حتی حوصله خودمان را نداریم چه برسد ٣٣ هنرجوی بی ملاحظه!

   این دو روز  طفلک وروجک را هم تحریم کرده ایم که نزدیک ما نشود با ما حرف نزند، با ما کاری نداشته باشد و ....  وگرنه....!

/ 6 نظر / 47 بازدید
سمیه

سلام امان از این تبخال[نگران][اضطراب] انشاالله زودتر بهار بشید[لبخند]

سمیه

سلام واییییییییییییییی خانمی خواهشا این نظر قبلی و اصلاح بفرمایید بهار بشید چیه بهتر بشید [نیشخند]

الهدی

سلام نگار مهربون خوب شدید شما؟ مهمونتون رفت به سلامتی :) با خانه تکانی چه می کنی مااااااادر[نگران]

ناشناس سلام . نويسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان بيمه تكميلي و همچنین بیمه عمر و حوادث مي شوند . با سرچ کردن متن ( نويسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان بيمه تكميلي مي شوند ) در سايت گوگل می توانيد به متن کامل اين خبر برسید... با سپاس : ناشناس

سمیه

سلام سال نو پیشاپیش مبارک[گل][گل][گل]

الهام

سلام وبلاگ باهالی پسر خوشگلی داری پسرتو از طرف ما ببوسش به من هم سر بزن